Web Tasarım

Yeni Bilgisayar, Ankara web tasarım firmamız en uygun fiyatlar ile kurumsal web sitenizi hazırlama garantisi verir. Firmanız için istediğiniz tarzda web sitesi tasarımı en uygun fiyatlar ve profesyonel bir şekilde ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Web tasarım işiniz alanında uzman kadromuz ile emin ellerde.

Tamamen müşteri odaklı yaptığımız çalışmalar ile sizin istediğiniz tarzda bir web sitesi hazırlıyoruz. Web tasarım sektöründe her geçen karşımıza çıkan yeniliklere uygun ve özgün bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

TEL : 0312 566 36 62

GSM : 0531 267 36 27

MAİL : İLETİSİM@BİLGİSAYARTAMİRCİSİ.COM

İLETİŞİM SAYFASI

Bir çok kurumsal firma ile web tasarım çalışmalarına devam eden Ankara web tasarım firması olan bizler sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Neden Web Tasarım Yaptırmalıyım ?

Günümüzde artık her işimizi internet aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Bu işler arasında firma araştırmalarımızda dahil oldu. Eğer sizde firmanızı en iyi şekilde tanıtmak istiyorsanız bir web sitesi sahibi olmanız gerekiyor. Firmanızın daha çok kişiye ulaşabilmesi için büyük bir imkan haline gelen web sitesi özellikle firmalar için çok önemli bir rol haline geldi. Bu sebeple firmanıza web sitesi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Nasıl Bir Web Sitesi Yaptırmalıyım ?

Öncelikle firmanızın hangi alanda iş yaptığı tasarım konusunda çok önemli bir rol oynamaktadır. Örnek vermek gerekirse restoran web sitesi ile bir oyuncak satışı yapan firmanın web sitesi aynı olamaz. Bu sebeple web tasarım işleminizi yaptırırken bulunduğunuz sektöre uygun bir tasarım seçmeniz gerekir. Diğer önemli bir faktör ise özgün tasarım. Firmanızın web sitesini aynı sektörde iş yapan diğer firmaların web sitesinden benzersiz bir şekilde yapmanız daha fazla ilgi çekecektir. Yeni Bilgisayar Ar-Ge ekibi olarak sizlere özgün bir web sitesi sunmak için çalışmaktayız.

Maddeler halinde web sitesi yaparken nelere dikkat edilmeli değinelim ;

 • Sektörünüze uygun bir tasarım,
 • Özgün bir tasarım,
 • Yenilikçi ve dinamik bir tasarım,
 • Firmanızı en iyi şekilde anlatacak bir tasarım,
 • Temiz ve güzel kodlanmış bir tasarım.

Web Sitesi Yapım Aşamaları

Sizde web sitesi yaptırmak istiyorsanız ve bizlerle çalışmaya karar verdiyseniz bu aşamada hangi adımların izleneceğini sırası ile aşağıdan takip edebilirsiniz ;

 1. Müşteri ile görüşme ve sektör analizi yapma,
 2. Tasarım önerileri sunma,
 3. Müşterinin beğendiği tasarımı seçme,
 4. Alan Adı (www.yenibilgisayar.com) seçimi,
 5. Tasarımın hazırlanması ve uygulanması,
 6. Müşteriye sunum yapılması ve müşteri onayı,
 7. Teslim.

Bir Çok Sektörde Yüzlerce Referans

Ankara Web Tasarım firması olan Yeni Bilgisayar bir çok sektörde referansa sahiptir. Web tasarım alanında uzman ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar bizleri her geçen gün daha büyüterek sizlere ulaşmamız sağlamaktadır. Bizleri seçen firmalara teşekkürlerimizle…

Faturalı ve Garantili Web Tasarım Hizmeti

Firmamız yaptığı her işi fatura etmektedir. Yaptığımız işlerde ise müşterilerimize garanti sunmaktayız. Web tasarım işlemlerinizde kendimize güveniyoruz ve sizlere garanti sunuyoruz.