Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

Kurumsal web sitesi olarak adlandırdığımız firma web siteleri firmalarınız için günümüzde büyük bir önem taşımaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden biriside artık bütün işlerimizi internet üzerinden yapmamız olarak görebiliriz. Artık hemen hemen hepimiz yaptıracağımız işlerde ve ya gideceğimiz yerlerde hemen hemen her şeyde önce internetten araştırma yapıyoruz. Firmanızın web sitesi varsa bu sizin için büyük avantaj sağlayabilir. Peki kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır ? Bu sorunun cevabını sizler için hazırladık.

Kurumsal web sitesi firmanızı internet ortamında müşterilere tanıtan en önemli kavramdır. Bu yüzde firmanıza web sitesi yaparken mutlaka bunu düşünerek yapmamız lazım ? Peki nelere dikkat etmeliyiz ?

YUKARIDA YAZAN NUMARALARDAN VE İLETİŞİM SAYFASINDA YER ALAN FORMU DOLDURARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

TEL : 0312 566 36 62

GSM : 0531 267 36 27

MAİL : İLETİSİM@BİLGİSAYARTAMİRCİSİ.COM

İLETİŞİM SAYFASI

Kurumsal Web Sitesi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmanıza bir web sitesi yaparken dikkat etmeniz gereken temel şeyler vardır. Bu etkenler firma sitenizi ziyaret edenlere iyi bir itibar bırakması için çok önemlidir. Bu temel kurallara dikkat ettiğiniz zaman kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiği zaman sizlerle iletişime geçmesi büyük ihtimaldir. Aslında bu SEO – arama motoru optimizasyonu dediğimiz olay için önemli bir etkendir. Peki Bu etkenler nelerdir ? kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır ? İşte bu soruların cevapları.

Site tasarımı nasıl olmalıdır ?

Firmanızın faaliyet göstermiş olduğu sektöre bağlı olarak web sitenizi de bu sektöre uygun bir tasarımla yapmanız sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerde artı bir itibar bırakacaktır.

Mobil Uyumlu Site Neden Önemli ?

Mobil uyumlu kurumsal site en önemli bir etkende budur. Dediğimiz gibi kullanıcılar artık her şeyi internette araştırıyor. Firmalar da bu araştırmalara dahil. fakat günümüzde internet kullanımı daha çok mobil olarak yapılıyor. Bu yüzden hazırlamış olduğunuz site kesinlikle mobil uyumlu olmalı.

Site hızı neden önemlidir ?

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sitenizde ne kadar hızlı sayfa değişimi yapabilirse o siteniz o kadar ilgi çekici hale gelir. Örnek vermek gerekirse ürünlerinizi incelemek isteyen bir kullanıcı ürünler arası geçişte uzun süre beklerse bu bekleme olayı ziyaretçiyi sıkabilir ve siteden çıkmasına neden olur. Bu da firmanız için potansiyel müşteri kaybı demektir. Site hızı site tasarımı ( doğru kodlanması ) ve hosting özellikleri ile sağlanabilir.

Sitede ürünler bulunmalı mı ?

Firma sitenizde üretmiş olduğunuz ve ya satışını gerçekleştirdiniz ürünlerin tanıtımı mutlaka olmalı. Ziyaretçilere bu ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmeli.

Hakkımızda ve iletişim bölümü önemli mi ?

Web sitenizde firmanızı tanıtan bir bölüm ziyaretçilerin firmanızı tanıması için önemli bir olaydır. Müşteri olma potansiyeli olan ziyaretçiler hakkımızda bölümünü mutlaka ararlar bu sayede firmanızı tanırlar ve müşteri olma yolunda ilerler. İletişim bölümü ise müşterilerinizin sizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçmesi içi büyük bir avantajdır. Bunun yanı sıra canlı destek ve bizi arayın gibi butonlar kullanılabilir.

Referanslar bölümü neden önemli ?

Bir firma sitesinin olmazsa olmazlarından birisidir referanslar bölümü. Müşteri olma potansiyeline sahip firmalar genellikle referanslarada göz atarak sizlerle iletişime geçebilirler. Dana önce kimlerle çalışılmış kaç firma ile çalışılmış bunlar önemli şeylerdir.

Kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır ?

Kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır ? sorusunun cevaplarını temel başlıklar altında kısa kısa inceledik. Eğer sizlerde internet ortamında daha çok kitleye ulaşmak istiyorsanız ve müşterilerinizi artırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerde kurumsal web sitenizi yaptırmak istiyorsanız uygun fiyatlı paketlerimizden satın alabilir ve profesyonel bir kurumsal web sitesi sahibi olabilirsiniz.