Ankara Bilgisayar Tamircisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ile en kısa sürede doğru çözümler sunman için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler ile Ankara’da adından sıkça söz ettiren firmalar arasında yerimizi alıyoruz.

Ankara Bilgisayar Tamircisi Hizmetlerimiz

Firmamızın sunmuş olduğu hizmet ve detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. İLETİŞİM SAYFASI

Bilgisayar Teknik Servisi

Firmamızda bulunan teknik servis alanında uzman kadromuz ile bilgisayar teknik sorunlarına kısa sürede doğru çözümler üretmekteyiz. Teknik servisimiz donanım ve tüm yazılım sorunlarına çözüm üretebilecek kapasiteye sahiptir. Bilgisayarınıza arıza tespiti yapıldıktan sonra sizden onay alınarak onarım işlemine başlanır. Arıza tespitimiz ücretsizdir.

Bakım Anlaşması

Firmalar ile bakım anlaşması yaparak firmalarda bulunan bilgisayarların sağlıklı bir şekilde çalışması ve oluşan sorunlara anında çözüm üretilmesi için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Anlaşma sağlanan firmalar da aylık bakım ve teknik sorunlarda uzaktan ve yerinde destek hizmeti ile oluşan sorunlara hızlı çözüm üreterek işlerin devam etmesini sağlamaktayız.

Sistem ve AĞ (Network Alt Yapısı)

Alanında uzman ekibimiz Sistem ve Ağ konusunda da sizlere destek vermektedir. Sıfırdan kurulum, kurulu network üzerinde oluşan arızalar ve bakımlar ile iş yerinizde sistemin en iyi şekilde çalışması için hizmetinizdeyiz. Bu alanda çalışan ekibimiz sertifikalı ve alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Web Tasarım ve SEO

Kurumsal ve bireysel web site tasarımlarınızda çözüm üretmekteyiz. Sıfırdan web tasarım yapabildiğimiz gibi hazır web sitelerinizi de daha sağlık hale getirme kabiliyetine sahibiz. Müşterilerinizin gözüne hitap edebilmesi açısından firmanıza yakışır bir web sitesi hazırlayıp sunuyoruz. Bunun yanı sıra daha çok kitleye ulaşabilmeniz adına da sizlere SEO hizmeti sunuyoruz. Arama motorlarında üst sıralarda yer almanız ve işinizle alakalı aramalarda ilk sıralarda çıkmanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.